Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej a kompletní montáž nabíjecích stanic

pro elektromobily na klíč.

• AC stanice o výkonu do 22 kW, nabízí zajímavý poměr cena – výkon a zároveň snadnější instalaci z důvodu menších nároků na připojovací podmínky.

• DC stanice o výkonu od 30kW až 500 kW neboli rychlonabíjecí stanice. Náročnější a dražší varianta, která však nabízí násobně rychlé nabíjení. Připojení vyžaduje speciální podmínky celé instalace ale nabíjení je výrazně rychlejší proti AC variantě.

Jsme projekčním a montážním partnerem distribučních společností v ČR (ČEZ, E.ON, PRE) a v rámci výstavby nabíjecích stanic pro Vás zajistíme:

• Zajistíme studii proveditelnosti záměru, posouzení možnosti dostatečného příkonu pro provoz v místě realizace;

Při nedostatečném příkonu máme vlastní řešení instalace bateriového úložiště, které se dá využít jak pro nabíjení elektromobilů, tak pro energetické vyvážení objektu.

U firemních flotil kde je zapotřebí většího počtu nabíjecích stojanů dokážeme rozdělovat rovnoměrně nabíjecí výkon mezi jednotlivé stojany na základě vstupních parametrů jističe.

Inteligentní řízení v součinnosti s fotovoltaickou elektrárnou a bateriovým úložištěm, kde dokážeme zajistit nabíjení vozidla pouze vyrobenou energií z fotovoltaické elektrárny nebo z bateriového úložiště s možností preference.

Podrobné vyúčtování a přehled spotřeb nabíjecího stojanu.

Programování nabíjecí stanice, upgrade firmwaru, vzdálená diagnostika poruch.

Vybudování datové sítě pro nabíjecí stanice včetně zprovoznění.

Navrhneme technické řešení;

Vypracujeme projektovou dokumentaci;

Zajistíme výstavbu včetně přípojky NN/VN včetně trafostanice, navýšení stávajícího příkonu a optimalizaci sazby či hlavního jističe;

Instalujeme stanici, včetně výstavby základů a připojení do sítě, dle podmínek dodavatele dobíjecí stanice;

Uvedeme stanici do provozu;

Zajistíme záruční a pozáruční servis a údržbu a on-line připojení pro monitoring a dálkové měření.

 

Reference

ENERG-POINT

 

Energ-Point je náš osobní projekt, který spojuje nabíjecí stanici pro elektromobily KEBA a elektroměrový rozvaděč do jednoho zařízení. Elektřinu pro nabíjení si vyrábíme sami pomocí fotovoltaických panelů o výkonu 43kW. Přebytek elektřiny slouží pro provoz budovy. V Brně jsme takto první a jediní, kdo tak uvedl do praxe opravdu čisté nabíjení. Nabíecí stanice je zařazena do EV Mapy a přístupná veřejnosti.

BILLA ČR

 

• Montáž nabíjecích stanic (wallboxů KEBA a nabíjení pro elektrokola) -  Praha - Říčany, Brno, Břeclav, Mikulov.  Konkrétně o pobočce Praha Říčany byla napsána krátká reportáž v online magazínu IDNES Ekonomika.  Článek si můžete přečíst zde.

• Dentamechanik s.r.o. - Montáž nabíjecí stanice ABB Terra 100 - České Budějovice. Kapacita: 2 parkovací stání o výkonu 100kW.

 

 Elektromobilita

Nabíjecí stanice pro elektromobily.

Prodej, poradenská činnost, kompletní montáže, revize a údržba nabíjecích stanic pro elektromobily.

 

© 2015 ENERG SERVIS, a.s.