IT technik – správce

Náplň práce:

  • Zajištění celkového souladu IT s informačními potřebami firmy
  • Zajištění správy IT majetku
  • Zajištění a odpovědnost za kybernetickou bezpečnost
  • Organizování činnosti při zajišťování údržby IT technologií a majetku
  • Odpovědnost za modernizaci IT technologií a majetku
  • Jednání s dodavateli IT služeb a IT technologií (dodavateli hardware i software)
  • Vede smluvní dokumentaci k IT službám a technologiím
  • Řešení podpůrné IT infrastruktury společnosti (napojení na sítě, napojení na internet, podniková počítačová síť)
  • Vedení evidence IT majetku (servery, počítače, software a veškerý další hardware)
  • Plánování a provádění zálohování systému, aplikačního programového vybavení a dat (včetně účetnictví, obchodních informací, úloh ve střediscích, atd.), evidence záloh, obnovení ze zálohy

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor výpočetní technika výhodou)
  • Výborná znalost v oblasti IT technologií
  • Dobrá znalost angličtiny se schopností provádět technický překlad
  • Rychlá orientace ve stavu síťového prostředí společnosti a jeho optimalizace
  • Velmi dobrá znalost (na úrovni správy a instalace) operačních systémů používaných ve společnosti ( Microsoft 365, Synology, síťových řešení HP, 3COM, MicroTik )
  • Dobrá znalost (na úrovni správy a instalace ) prostředků elektronické pošty MS-Exchange, MS-Outlook
  • Orientace v oblasti současné nabídky prostředků v oblasti IT a ve vývojových trendech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé platební ohodnocení, firemní bonusy
  • Stabilní a rostoucí společnost s takřka patnáctiletou tradicí v obnovitelných zdrojích energie
  • Přátelský přístup, skvělý menší pracovní kolektiv s kancelářemi ve Zlíně a V Brně
  • Firemní vzdělání
  • Nástup možný ihned

Kontaktní osoba